Witaj w Strefie Klienta

Jak skontaktować się z BanaszInternet telefonicznie?
Odpowiedzi na temat oferty udzieli infolinia sprzedażowa 801 500 802 lub Centrum Obsługi Klienta: 892 15 12

Jak skontaktować się z BanaszInternet za pomocą strony internetowej?
Służy temu adres e-mail biuro@banaszinternet.com.

Gdzie mogę znaleźć lokalizacje biura obsługi klienta?
Adres biura obsługi klienta znajduje się na podstronie “Gdzie jesteśmy”.

Co to jest faktura korygująca? Jakie informacje zawiera?
Faktury korygujące wystawiane są w celu poprawienia błędnych naliczeń na rachunkach. Zawierają one informacje na temat naliczeń jakie były błędne oraz informacje o tym, jakie powinny być naliczenia w okresie rozliczeniowym, którego dotyczy korekta.

Jak mogę odliczyć Internet od podatku, jeśli na rachunku mam łączną kwotę za usługi?
Na początku następnego roku będą udostępniamy faktury Vat za rok poprzedni. Na podstawie tych dokumentów wraz z potwierdzeniami dokonanych płatności będą Państwo mieli możliwość rozliczenia się z US.

Gdzie można zgłaszać usterkę i jak szybko jest ona usuwana?
Usterki należy zgłaszać w Biurze Obsługi Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby czas usunięcia awarii skrócić do niezbędnego minimum.

Jakie dokumenty potrzebne są do podpisania umowy?
W celu podpisania umowy abonenckiej należy okazać dowód tożsamości.

Z jakim terminem rozwiązywana jest umowa w przypadku śmierci Abonenta?
W przypadku śmierci Abonenta, rozwiązanie umowy następuje z końcem miesiąca, w którym dostarczono akt zgonu. Dokument dostarczyć należy do Biura Obsługi Klienta.

Czy przy każdej rezygnacji klient otrzymuje potwierdzenie rozwiązania umowy?
Tak, klient zawsze otrzymuje potwierdzenie złożenia rezygnacji (kopia). Należy pismo dostarczyć osobiście do lokalnego biura obsługi klienta. Potwierdzenie wydawane jest w momencie złożenia wniosku.

Czy router WiFi ogranicza prędkość internetu?
Urządzenie WiFi, taki jak router WiFi będący własnością klientów, samo w sobie nie ogranicza prędkości usługi internetowej. Na prędkość internetu osiąganą na komputerze podłączonego drogą radiową mają wpływ takie czynniki jak: zakłócenia (zagłuszenia) transmisji przez inne nadajniki pracujące w tym samym zakresie częstotliwości, odległość od nadajnika i przeszkody na drodze pomiędzy urządzeniem WiFi a komputerem, szyfrowanie transmisji. Dlatego przy testowaniu prędkości łącza rekomendujemy kablowe połączenie komputera z urządzeniem abonenckim.

Czy prędkości usług internetowych w sieci BanaszInternet są gwarantowane?
Nie. Sieć BanaszInternet oferuje łącza umożliwiające osiąganie pewnych maksymalnych prędkości w zależności od wybranego pakietu internetowego. Łącza gwarantujące prędkość (tzw. łącza z CIR) są łączami przeznaczonymi do zastosowań profesjonalnych, a ich koszt jest kilkunastokrotnie wyższy niż łączy przeznaczonych do użytku domowego.

Jakie są minimalne wymagania sprzętowe, aby korzystać z Internetu w sieci BanaszInternet?
Każdy komputer zakupiony w ciągu ostatnich trzech lat powinien bez problemu obsługiwać dostęp do Internetu w sieci BanaszInternet. W najprostszym rozwiązaniu wystarczy dowolny komputer z przeglądarką stron WWW (najlepiej chrome) i programem do obsługi poczty elektronicznej, ale wówczas nie zostaną wykorzystane w pełni parametry łącza internetowego oraz sama zawartość Sieci.

Czy w moim miejscu zamieszkania jest możliwość podłączenia internetu w sieci BanaszInternet?
Sprawdź dostępność usługi dzwoniąc pod numery telefonów: 801 500 802 lub 46 892 15 12.

Jesteś już naszym Klientem? Świetnie!

Aby przedłużyć umowę lub kupić usługę zapraszamy do kontaktu

tel. 46 892 15 12 lub +48 801 500 802